STAVANIE MÁJA.jpg

ZBERNÝ DVOR KOVARCE

OBEC Kovarce po vybudovaní Zberného dvora v novembri 2018, spúšťa skúšobnú prevádzku.

V prvom kroku sa pre občanov obce Kovarce vytvorila možnosť separácie biologického rozložiteľného komunálneho odpadu. Separovať sa budú dve kategórie odpadu, ktoré budú na rôznych miestach:

1.Konáre, odrezky zo stromov, kríkov, vetvičky.

2.Tráva, lístie, slama, burina, piliny a hobliny.

Preto prosíme občanov obce Kovarce, aby svoj BIOODPAD umiesťovali na Zberný dvor v určených prevádzkových hodinách. Zberný dvor je umiestnený v intraviláne obce Kovarce, vedľa bývalého Poľnohospodárskeho družstva Kovarce.

Obec Kovarce zároveň zdôrazňuje, že BIOODPAD, ktorý bude umiestnený pred rodinnými domami alebo v blízkosti miestnych komunikácií, nebude pracovníkmi obce odvezený ani inak zlikvidovaný!

SKÚŠOBNÝ PREVÁDZKOVÝ ČAS

Pondelok   10.00 - 17.00

Utorok       ZATVORENÉ

Streda       10.00 - 17.00

Štvrtok      ZATVORENÉ

Piatok       10.00 - 19.00

Sobota      10.00 - 17.00

Nedeľa      ZATVORENÉ

Zodpovedný pracovník:

Peter Križan, tel.: 0915 217 144

Kovarský kultúrny polrok.jpg

24.5.2019 ZBER plastového odpadu a obalov z tetrapakovVytlačiť

bude v piatok - dňa 24. mája 2019.

a obalmi z tetrapakov vyložili vo štvrtok- 23.5.2019,

Zároveň oznamujeme tým občanom, ktorým nepostačujú vrecia na plastový odpad (nakoľko firma zabezpečujúca zber plastového odpadu distribuuje po domácnostiach iba 1 ks), že si môžu vrecia vyzdvihnúť v kancelárií obce.

Verejná vyhláška "Určenie lesného celku Nitrianska Streda" Verejná vyhláška - Určenie lesného celku Nitrianska Streda.pdf Verejná vyhláška - Určenie lesného celku Nitrianska Streda.pdf (5.3 MB)

dnes je: 22.4.2019

meniny má: Slavomír